کربن تراپی یا لیزر هالیوودی در مرکز پوست و زیبایی فرشته پورشریعتی

کربن تراپی با لیزر هالیوودی چیست ؟

کربن تراپی با لیزر هالیوودی یکی از روش های غیر تهاجمی جوانسازی و لیفت پوست که التهاب و مراقبت بعد از درمان ندارد، کربن تراپی می‌باشد. ⁣⁣کربن تراپی روشی هست که با استفاده از نور لیزر با طول موج ۱۰۶۰ یا ۱۳۲۰ نانومتر موجب جوانسازی پوست میشود. انرژی نور لیزر ،⁣توسط کربن فعال که روی سطح پوست پراکنده ایم جذب شده و تبدیل به گرمای لحظه ای در زمان خیلی کوتاه میشود⁣. درنتیجه انتقال گرما به بافت همبند و تسریع ترمیم و لیفت پوست میباشد. ما در مرکز زیبایی فرشته پورشریعتی با روش کربن تراپی (لیزر هالیوودی) که روشی بدون عارضه است، جوانسازی و لیفت پوست را برای شما انجام می‌دهیم.

لیزر هالیوودی چیست؟

لیزر کربن یا پیلینگ نرم، نوعی روش جوانسازی پوست است که کاملاً بدون درد بوده، تقریباً بلافاصله اثر می‌کند. این روش درمانی به‌ویژه برای افرادی که پوست چرب دارند یا از جوش سر سیاه، منافذ باز پوست، آکنه و کدورت پوست شکایت دارند، مفید واقع می‌شود. پیلینگ کربن بویژه زمانی به کار شما می‌آید که می‌خواهید بلافاصله ظاهر پوست خود را بهتر کنید. در هالیوود از این روش درست قبل از رفتن روی رد کارپت (فرش قرمز) استفاده می‌شود. به همین دلیل پیلینگ کربن را پیلینگ هالیوودی نیز می‌نامند.

کربن تراپی

این ماده سیاه رنگ که در کربن تراپی استفاده میشه چی هست؟! کربن فعال پودری سیاه رنگ، بدون بو و بدون طعم است که از پوست گردو و نارگیل به‌دست می‌آید. ماده‌ اولیه خام استفاده‌ شده برای ساخت کربن فعال، منشأ کاملاً گیاهی داشته و دارای درصد بالایی از کربن است. این ماده ارزشمند که بین مردم جهان بسیار محبوب و پرطرفدار شده، دارای ویژگی‌های منحصر به فردی است. که می‌تواند برای پوست، مو و سلامت دهان و دندان مفید باشد، و با روش کربن تراپی (لیزر هالیوودی) میتوانید از خاصیت کربن بهره‌مند شوید. از این ترکیب در تولید کرم های لایه بردار استفاده می شود.


کربن طبی

این ماده سیاه رنگ که در کربن تراپی استفاده میشه چی هست؟! کربن فعال پودری سیاه رنگ، بدون بو و بدون طعم است که از پوست گردو و نارگیل به‌دست می‌آید. ماده‌ اولیه خام استفاده‌ شده برای ساخت کربن فعال، منشأ کاملاً گیاهی داشته و دارای درصد بالایی از کربن است. این ماده ارزشمند که بین مردم جهان بسیار محبوب و پرطرفدار شده، دارای ویژگی‌های منحصر به فردی است که می‌تواند برای پوست، مو و سلامت دهان و دندان مفید باشد از این ترکیب در تولید کرم های لایه بردار استفاده می شود. کرم های لایه بردار حاوی کربن اکتیو ، باعث تمیز شدن سطح پوست از این ذرات شده و مصرف مداوم از آن موجب تازگی ، طراوت و کوچک تر شدن منافذ پوستی خواهد شد .کربن فعال در متعادل نمودن چربی پوست ، نقش بسزایی دارد .

کاربرد کرم لایه بردار حاوی کربن

کرم های لایه بردار حاوی کربن اکتیو ، باعث تمیز شدن سطح پوست از این ذرات شده و مصرف مداوم از آن موجب تازگی و کوچک تر شدن منافذ پوستی خواهد شد . کربن فعال در متعادل نمودن چربی پوست ، نقش بسزایی دارد . کربن تراپی یا لیزر هالییودی خاصیت درمانی دارد و از مواد شیمیایی استفاده نمی‌شود.

💥 کاربرد کربن تراپی با لیزر هالیوودی

۱) تحریک پوست به کلاژن سازی که به جوانسازی پوست می‌انجامد. ۲) روشن سازی و شفاف نمودن پوست ۳) پاکسازی پوست و منافذ آن ۴) تنگ نمودن منافذ باز پوست ⁣

فرایند کار کربن تراپی

این کار فرآیندی چند مرحله ای است که از ابتدا تا انتها حدود 30 دقیقه طول می کشد. آنچه که شما می توانید از یک کربن تراپی انتظار داشته باشید این است که:
  1. پزشک لایه ای از کربن مایع را روی صورت شما می مالد. کربن از عمق منافذ پوست، چربی، چرک و سلول های مرده آن را بیرون می کشد.
  2. شما حدود 10 دقیقه منتظر می مانید تا کربن مایع خشک شود.
  3. سپس پزشک برای محافظت از چشم های شما در برابر لیزر، محافظ چشم خواهد داد.
  4. پزشک اشعه لیزری با انرژی کم مانند Nd: YAG را روی پوست شما می اندازد. لیزر کربن را گرم می کند و آن را به اپیدرم می رساند.
  5. اگر پوست بسیار حساس یا لکه های تیره ای مانند ملاسما دارید، ممکن است پزشک پیشنهاد کند که از مرحله گرم کردن بگذرد. درضمن لیزر باعث گرم شدن بافت زیر پوست، تقویت کلاژن و پر شدن خطوط ریز می شود.
  6. از لیزر با انرژی زیادتر برای تقسیم کربن مایع به قسمت های کوچک تر استفاده می شود.
  7. دستگاه بخار متصل به لیزر، کربن و همین طور بقایا و ناخالصی های موجود در آن را از بین می برد.
  8. ممکن است پزشک بعد از درمان، مرطوب کننده آبرسان و کرم ضد آفتاب استفاده کند.
کربن تراپی

هزینه (کربن تراپی) لیزر هالیوودی

به طور کلی لیزر پوست روشی است که سبب حذف سلول های مرده پوست می شود و در واقع این روش از طریق تخریب بافت آسیب دیده و همچنین تولید کلاژن به جوانسازی پوست و شفافیت آن کمک می کند. برای دریافت هزینه این کار درمانی که باعث زیبایی و طراوت پوست و همچنین لیفت شدن آن می‌شود، در مرکز پوست و مو فرشته پورشریعتی که توسط متخصص این کار انجام می‌شود، میتوانید با شماره های زیر تماس بگیرید و رزرو نوبت انجام دهید.

⁣جهت دریافت نوبت 👇🏻⁣

📞 ۰۹۱۲۰۴۶۴۰۴۲⁣ ☎️ ۰۲۱- ۲۲۲۴۷۶۲۸⁣💓یادتون باشه ،پوست شما نشان دهنده ی سلامت جسم و روح شماست💓 برای دیدن نمونه کارهای ما وارد صفحه اینستاگرام ما @fereshtehpourshariati شوید. ‏همچنین با ورود به صفحه اصلی ما میتوانید بقیه خدمات ما را مشاهده کنید